Ballina Etiketimet Punëtorëve

Etiketim: punëtorëve

Zyrtari i OKB i kërkon Spanjës të spastrojë kampet çnjerëzore të...

0
Një zyrtar i Kombeve të Bashkuara ka dënuar sot autoritetet spanjolle për lejimin e punonjësve sezonalë të vjeljes së luleshtrydheve të jetojnë në kampe...

Mbyllet QMF’ja në Kijevë të Malishevës pas infektimit me koronavirus të...

0
Qendra e Mjekësisë Familjare në Kijevë të Malishevës është mbyllur sot përkohësisht për shkak se disa punëtorë shëndetësorë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Këtë e...

FFK ulë pagat e punëtorëve deri në 50%

0
Komiteti Ekzekutiv i FFK-së sot mbajti mbledhjen e vet të radhës, nën drejtimin e presidentit Agim Ademi, ku diskutoi për situatën në futbollin e...

Lampard: Lojtarët nuk duhet të testohen para punëtorëve kyç

0
Planet për rifillimin e futbollit duket sikur nuk po pëlqehen nga të gjithë. Testet për koronavirusin janë pjesa kryesore për rifillimin e Premierligës, por trajneri...

Lirohet biznesmeni skela Syla, u arrestua për vdekjen e dy punëtorëve...

0
Biznesmeni Petrit Syla, administrator i ‘Skela Syla’, është liruar sot nga qelia me vendim të Gjykatës së Apelit. Vendimi është marrë nga trupa gjykuese...

U arrestua pas vdekjes së dy punëtorëve, Gjykata liron biznesmenin Petrit...

0
Gjykata e Apelit ka liruar ditën e sotme administratorin e ‘Skela Syla’, Petrit Syla. Vendimi është marrë nga trupa gjykuese e përbërë nga Artur...

Kushtet e lejes së qëndrimit të punëtorëve të huaj – Lajmi...

0
Kushtet e hyrjes dhe qëndrimit të punëtorëve të huajPër të lëshuar vizën e punës, Konsullata zakonisht kërkon:· një pasaportë të vlefshme;· një vërtetim shëndetësor...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24