fbpx
21 C
Tirana
Thursday, April 9, 2020
Ballina Etiketimet Publikohet fotografia e takimit Thaçi-Vuçiq në Shtëpinë e Bardhë

Etiketim: Publikohet fotografia e takimit Thaçi-Vuçiq në Shtëpinë e Bardhë

Publikohet fotografia e takimit Thaçi-Vuçiq në Shtëpinë e Bardhë

0
Pas takimit të së hënës ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është publikuar edhe fotografia e përbashkët mes...