fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Prova

Etiketim: prova

“Sofija” për përshëndetjen e Kurtit dhe Ahmetit: Edhe 2 prova edhe...

0
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dje ka vizituar Komunën e Prishtinës, ku është pritur nga kryetari Shpend Ahmeti. Dyshja u përshëndeten më bërryla, e kjo...

Meta: Rama punon për interes të lobit serb në SHBA, kam...

0
Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë, duke thënë se lobi serb e ai pro rus në Uashington, kanë interes të madh...

Prova në garazh, çfarë po përgatisin “Stupcat”?

0
Aktorët e njohur “Stupcat” janë në përgatitje të një projekti të ri humoristik. Treshja e njohur që për vite kanë argëtuar publikun me humorin e...

Babai i Gentian Malindit akuza te renda prokurorise e policise: Arrestojne...

0
Është lënë në fuqi masa e sigurisë “Arrest me burg” për biznesmeni Gentian Malindi, që akuzohet si porositësi i 137 kilogramë kokainë që u...

“KCK ne drejtesi”, kreu i KLP i pergjigjet Rames: Akuza politike,...

0
Kryetari i KLP Gent Ibrahimi ka folur diten e sotme per akuzat që kryeministri Edi Rama ka bërë nga Parlamenti, i cili tha...

Policia fshehu prova ne vrasjen e Kavajes – Lajmi i Fundit...

0
Ështe zbardhur dosja e prokurorisë lidhur me ngjarjen e ndodhur në Kavajë, ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli, pasi ishte thërritur në...

Salianji: Prova të reja për ‘Babalen’. Si u manipulua zëri i...

0
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka bërë publike prova të reja sipas tij që rëndojnë ndaj procesit gjyqësor ‘Babalja’, ku u akuzua...

ONM sjell prova të reja, shtyhet vettingu për kandidaten e SPAK...

0
Shtyhet seanca në KPK për Anita Jella drejtuese e prokurorisë së Durrësit dhe njëherësh kandidate për SPAK-un. ONM ka bërë kërkesë për të shtyrë...

Vendimi për Tahirin, Nishani: Prova më e fortë e kapjes së...

0
Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar në një status të gjatë në facebook, vendimin e dhënë mbrëmjes e së enjtes nga gjykata e krimeve të...

Policia: Era e fortë i rrëzoi 2 shtyllat e tensionit të...

0
Policia e Korçës njoftoi se në afërsi të rrugës së Voskopojës janë rrëzuar dy shtylla të tensionit të lartë, por jo prej një akti...