23.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Propozimin

Etiketim: propozimin

Këshilltari i DASH inkurajon Kurtin që të pranojë propozimin e BE-së

0
Këshilltari i Departamentit amerikan të Shtetit, Derek Chollet, tha se ka inkurajuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, që të pranojë propozimin e BE-së për...

Maqedonia e Veriut publikon sot propozimin e ri francez, Kovaçevski nis...

0
Propozimi nga presidenca franceze në formë integrale do të publikohet sot në ueb faqen zyrtare të Qeverisë pas takimit me koalicionin qeveritar, kështu njoftoi...

Petkov në ikje: Maqedonia e Veriut të pranojë propozimin francez

0
Në prag të dorëheqjes të hënën dhe përballë zgjedhjeve të reja, Kiril Petkov kërkon marrëveshje për t’i dhënë fund mosmarrëveshjes me Maqedoninë e Veriut Kryeministri...

Java e ëndrrave për portierin e Real Madridit mbyllet me propozimin...

0
Ylli i Real Mdridit, Thibaut Courtois, do të martohet me të dashurën e tij, modelen Mishel Gerzig, pas një propozimi romantik. Courtois u gjunjëzua mbi...

PS nuk pranoi propozimin e Simon Mirakës për president, Berisha i...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha ka reaguar lidhur me deklaratën e sotme të Taulant Ballës i cili pohoi se propozimi i Simon Mirakës për...

Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Del me propozimin e papritur për...

0
Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një status të tijin të një viti më parë ku shfaqet kryeministri Rama dy ditë paraa zgjedhjeve të 25...

​Komisioni miraton propozimin për emërimin e dy anëtarëve të KRPP-së, kritikon...

0
Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere ka miratuar propozim-vendimin e Qeverisë së Kosovës për emërimin e anëtarëve të Komisionit Rregullativ të Prokurimit Publik (KRPP)...

Evi Kokalari bën propozimin e papritur për Jozefina Topallin

0
Situata në Partinë Demokratike pas humbjes së thellë në zgjedhjet e 6 marsit është bërë kryefjalë e këtyre ditëve.Shumica e deputetëve të PD, kanë...

Listat të hapen 100 për qind, me kusht që…opozita “plas” propozimin...

0
Pas takimit te zhvilluar me aleatet, opozita jashteparlamentare eshte shprehur pro hapjes se listave ne mbledhjen e keshillit politik, duke paraqitu si kusht, mosprekjen...

E emëruar e tij si ambasadore në Greqi u shkarkua për...

0
Pas furtunës së shkarkimeve në ambasadën shqiptare në Athinë, e propozuara e Ministrisë së Europës dhe Punëve të Jashtme për ambasadore, e kaloi testin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS