18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Propozimi

Etiketim: propozimi

SHBA: Propozimi francez respekton identitetin dhe gjuhën maqedonase

0
Kur është fjala për anëtarësimin në Bashkimin Evropian, është një bisedë që duhet të bëhet nga Maqedonia e Veriut dhe BE, ndërsa SHBA-të gjithmonë...

Propozimi i Ballës për Kodin Rrugor, ja sa do të jetë...

0
Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla ka propozuar ndryshimin e kodit Rrugor, sipas të cilit patentat për drejtuesit e makinave do të jenë...

Andoni: Propozimi i Begajt për president s’ka ardhur dje. Opozita gaboi...

0
Analisti Ben Andoni është shprehur se presidenti është zgjedhur nga Edi Rama, ndërsa shpreson që të mos jetë nën urdhra të ti.Në një intervistë...

Propozimi i PS-së për president, Berisha: Akt antikushtetues dhe i rrezikshëm...

0
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha e ka quajtur një akt antikushtetues dhe precedent të rrezikshëm për vendin dhe demokracinë, propozimin e Partisë...

Propozimi i çmendur i mamasë së Mbappe për Realin; një kërkesë...

0
Erling Haaland dhe Kylian Mbappé janë ata që na japin më shumë shpresë se në të ardhmen e futbollit mund të ketë një dualizëm...

Zarf me tre emra/ Ja fletë-propozimi që do të plotësojnë deputetët...

0
Duke nisur nga dita e nesërme deputetët e PS, do të propozojnë emrat e tyre preferencialë si kandidatë për President të Republikës.Lajmin e njoftoi...

Taulant Balla: Propozimi për presidentin e ri të Shqipërisë, para datës...

0
Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste në Shqipëri, Taulant Balla u shpreh sot se propozimi për emrin e presidentit ose presidentes së re...

Propozimi i shkrimtares: Deputetët e ardhshëm të kalojnë testin e drejtshkrimit...

0
Shkrimtarja e njohur Flutura Açka ka bërë një propozim të pazakontë kur ka ngelur më pak se 1 vit nga zgjedhjet e ardhshme parlamentare...

Propozimi i shkrimtares: Për cilësinë e parlamentit të ardhshëm, do ishte...

0
Shkrimtarja e njohur Flutura Açka ka bërë një propozim të pazakontë kur ka ngelur më pak se 1 vit nga zgjedhjet e ardhshme parlamentare...

Propozimi i Cakajt për ambasadoren në Athinë, Ditmir Bushati: I paligjshëm,...

0
Në Komisionin e Jashtëm, ku po diskutohet propozimi i ministrit të Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, për ambasador të Shqipërisë në Greqi, pas shkarkimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS