16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Propozimaktakuza

Etiketim: Propozimaktakuza

​Propozim-aktakuza ndaj Thaçit e Veselit, Rama: Kosova u nënshtrohet proceseve të...

0
Në praktikën ndërkombëtare kjo është e pashembullt dhe kjo është përgjigjja që unë kam marrë nga disa vendas dhe të huaj, flas për ekspertë...

Propozim-aktakuza ndaj Thaçit e Veselit, Rama: Një fletërrufe e revolucionit kinez,...

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ashtu siç e kishte paralajmëruar bëri reagimin e tij në lidhje me propozim-aktakuzën e Gjykatës Speciale ndaj presidentit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS