18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Propagandë

Etiketim: propagandë

Hapja e Partisë Demokratike/ Bolino: Propagandë, ja ku ndryshon nga hapja...

0
Në Open në Top Channel po diskutohet për Partinë Demokratike dhe hapjen që ajo ka nisur, ku në media është artikulua si një hapje...

PD akuza qeverisë se po përball pandeminë me improvizime dhe propagandë

0
Partia Demokratike akuzoi të shtunën qeverinë se “po e përball pandeminë e COVID-19 me improvizime të dështuara”. Përmes ish-deputetit Bardh Spahia, demokratët akuzuan Ministrinë e...

Nisma e PS per me shume gra ne poste drejtuese, PD:...

0
TIRANË- Nismën e nisur nga PS-ja për të pasur më shumë gra në poste drejtuese, PD-ja e quan propagandë. Ish-deputetja,...

Tërmeti/ Klevi Pojana: Qeveria bën propagandë, s’ndihmon njerëzit – Lajmi i...

0
Anëtari i Kryesisë së LSI Klevi Pojana në një dalje publike për mediat u shpreh se bashkia e Tiranës dhe qeveria bëjnë propagandë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS