Ballina Etiketimet Propaganda

Etiketim: propaganda

10 fakte që nuk i dini për Kim Jong Un –...

0
10 fakte që nuk i dini për Kim Jong Un - Gota News

Propaganda e qeverisë po mban nën kontroll shifrat e të prekurve/...

0
Propaganda se Shqipëria e përballoi më mirë se vendet e tjera situatën nga COVID-19 është arsyeja se përse numri i testimeve është i ulët,...

Vokshi: Propaganda e Ramës nuk e mbrojti dot vajzën e mitur,...

0
Sot është 1 qershori. Një ditë që duhet të ishte e mbushur me zërat gazmorë të fëmijëve dhe gëzimin e tyre të ciltër. Por sot,...

“Miliona euro të përlara”/ Veliajt i dështon propaganda – Lajmi i...

0
Një ndër shkollat e Tiranës, në të cilat sot u anullua mësimi për shkak të përmbytjeve, është edhe Sabaudin Gabrani, e cila ndodhet brenda...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24