19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pronave

Etiketim: Pronave

E bujshme në Tropojë! Falsifikonte dokumentet e pronave, përgjegjësja e zyrës...

0
Policia e Tropojës ka shpallur në kërkim një 31-vjeçare pasi akuzohet për falsifikim dokumentesh. Shtetësia me iniciale A.A., me detyrë përgjegjëse e zyrës vendore të...

Tjetërsimi i pronave në Lezhë/ Gjykata lë të lirë drejtorin e...

0
Gjykata e Lezhës ka dhënë vendimin në lidhje me të akuzuarit për dëmtimin dhe tjetërsimin e pronave në lagunën e Kune-Vainit. Burime për median bëjnë...

Tjetërsimi i pronave në Sarandë, si u vodh 13 vite më...

0
Një nga ngjarjet më të rënda që lidhet me zhdukjen e dokumenteve të pronësisë në kuadër të tjetërsimit të pronave, që po ndodh prej...

Rriten 40-60% çmimet e pronave në bregdet

0
Kërkesa e lartë nga shtetas të huaj ka rritur 40-60% çmimet e apartamenteve ekzistuese nga Shkëmbi i Kavajës, Lungomare e deri në Sarandë brenda...

Skandali i pronave në Durrës, Lame: Kanë nisur hetimet, 2000 faqe...

0
Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimet për skandalin e pronave në bregdet pas denoncimit të Drejtorit të Përgjithshëm të Kadastrës Artan Lame për ndërhyrje...

Top Story/Konfliktet e pronave bllokojnë gjykatat, fatura e papërballueshme ndër breza

0
Beteja nëpër gjykata, është një kalvar 30-vjeçar për pronat. Vetëm në Gjykatën e Lartë janë të depozituara 30 mijë dosje civile dhe administrative. Rreth...

Agjencia e Pronave: Ja ish-pronarët që përfitojnë 1.8 mln euro –...

0
Agjencia e Trajtimit të Pronave (ATP) njoftoi se dje përfundoi procesin e shqyrtimit administrativ të disa aplikimeve për kompensim financiar me kërkesë të veçantë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS