19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pronarja

Etiketim: pronarja

Vrasja e 56-vjeçarit nga fqinji, flet pronarja: E gjuante me grushte,...

0
E rëndë është ngjarja e raportuar këtë të hënë në Tiranë, ku u vra 56-vjeçari Nikolin Staka, pasi u qëllua me grushte nga fqinji...

Tiranë/ Pronarja e lokalit organizatore prostitucioni, kamarieret bëhen punonjëse s*ksi, ja...

0
Prostitucioni në Tiranë vijon të lulëzojë duke gjetur mënyra nga më të ndryshme për ushtrimin e tij. Emisioni investigativ Fiks Fare ka zbuluar një...

Pronarja kap “mat” punonjësin në Durrës, arrestohet nga policia

0
Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia, për shkak se akuzohet për veprat penale "Vjedhja e kryer duke shpërdoruar detyrën" dhe "Falsifikimi i dokumenteve".Njoftimi:Sipas policisë...

Shembet hoteli në plazhin e Radhimës, pronarja italiane mes lotësh: Nuk...

0
Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka shembur hotelin trekatësh në Radhimë të Vlorës këtë të martë.Deri më tani nuk ka asnjë reagim...

Bingo në Kukës, policia bllokon 77 mijë franga, pronarja tentoi ti...

0
Strukturat e DVP Kukës, në bashkëpunim dhe koordinim me Policinë Kufitare në Morinë, parandaluan dhe goditën një rast të tentativës për transfertë të paligjshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS