16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pronarët

Etiketim: pronarët

Bie zjarr në një stallë bagëtish në Lezhë, pronarët: Dëmi mbi...

0
Një zjarr ka rënë në një stallë bagëtish në lagjen Sheher të Lezhës. Nga flakët u rrezikuan edhe disa banesa por ishte ndërhyrja e zjarrfikësve...

Emrat/ Sekuestrohet pasuria 5 milion euro, ja kush janë “pronarët” e...

0
Policia e Elbasanit ka dalë në një deklaratë për mediat këtë të premte në lidhje me pasuritë e sekuetruara të Mustafa dhe Gentjan Sharës. Në...

Sulmohen dy objekte në Sarandë dhe Himarë, denoncojnë pronaret: Na thyen...

0
Një lokal në Himarë dhe një shtëpi në Sarandë janë sulmuar ditën e sotme.Të dyja objektet kanë qenë në pronësi të dy grave,  të...

Ndalimi i hapjes së bareve të natës, punonjësit e pronarët protestë...

0
TIRANA Artistë, punonjës dhe pronarëve të bareve, pub-eve dhe diskove të natës janë ngritur në protestë kundër aktit normative të qeverisë para kryeministrisë. Ata nuk...

Ndalimi i hapjes së bareve të natës dhe diskove, artistët, punonjësit...

0
TIRANA Artistë, punonjës dhe pronarëve të bareve, pub-eve dhe diskove të natës janë ngritur në protestë kundër aktit normative të qeverisë para kryeministrisë. Ata nuk...

Malishevë: Inspektorati i njofton pronarët e lokaleve, se janë të obliguar...

0
Drejtoria e Inspektoratit në Komunën e Malishevës, sot edhe njëherë përmes mjeteve të informimit, ashtu sikur janë njoftuar edhe drejtpërdrejtë, i njofton publikisht të...

Plasin gjobat/ Policia aksion për mbylljen e lokaleve pas orës 23:00,...

0
Në qytetin e Beratit policia ka zbritur mbrëmë vonë në terren drejt të gjitha bareve dhe restoranteve. Uniformat blu bashkë me inspektorët e Drejtorisë...

Qenj Qe Pane Gjera Qe Pronaret E Tyre Nuk Mund T'i...

0
Qenj Qe Pane Gjera Qe Pronaret E Tyre Nuk Mund T'i Shihnin | Fakte Interesante

Hapën klabet e natës, gjoba dhe procedim penal për pronarët, shoqërohen...

0
Dy administratorë të klubeve të natës janë proceduar penalisht në Durrës pasi kanë hapur aktivitetin në kundërshtim me aktin normativ për koronavirusin. Bëhet fjalë...

10 Qentë duke mbrojtur Pronarët e Tyre (Fakte Interesante Shqip)

0
10 Qentë duke mbrojtur Pronarët e Tyre (Fakte Interesante Shqip)

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS