18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prokurorja

Etiketim: prokurorja

Emërimet në SPAK/ Prokurorja e Tiranës kërkoi rikthimin e garës, Apeli...

0
Gjykata e Apelit Administrativ Tiranë është tërhequr për vendim ndaj padisë së Prokurores së Tiranës, e cila paditi Këshillin e Lartë të Prokurorisë.Muhametaj kërkoi,...

Pas problemeve për kriterin profesional, prokurorja dërgohet për trajnim në Magjistraturë

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi të pezullojë për një vit nga detyra prokuroren e Shkodrës, Marsida Frashëri dhe e dërgoi atë për të...

Operacionet kundër trafikut të drogës në Tiranë, prokurorja Elisabeta Imeraj: Do...

0
Prokurorja e Tiranës Elisabeta Imeraj në konferencën për shtyp nga drejtoria e policisë së Tiranës deklaroi se do të vijojë bashkëpunimi me blutë kundër trafikut të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS