18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokurorit

Etiketim: Prokurorit

Atentati ndaj prokurorit/ Gjykata e Lartë rrëzoi kërkesën për liri të...

0
Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën për zbutje të masës së sigurisë për Redjan Rrajën i arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj më...

Protestat në Bullgari/ Presidenti kërkon dorëheqjen e qeverisë dhe prokurorit të...

0
Presidenti bullgar Rumen Radev i ka bërë thirrje sot qeverisë dhe prokurorit të përgjithshëm të japin dorëheqjen pas protestave të vazhdueshme popullore. “Modeli aktual...

Nxori videon nga atentati i prokurorit Ndoji, Halit Valteri mbërrin në...

0
Pasi publikoi dje në Kuvend disa pamje të kamerave të sigurisë marrë nga disa biznese në lidhje me atentatin ndaj prokurorit të Durrësit Arjan...

Vrasja e shoferit të prokurorit, Lleshaj: Nuk merrem me raste konkrete,...

0
  Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është përplasur me deputetin e opozitës Halit Valteri gjatë fjalës në Kuvend. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi se nuk...

Gjykata nuk pranon ta lirojë, Redjan Rraja do hetohet në burg...

0
Gjykata e Posaçme kundër Krimit e Korrupsionit nuk pranoi kërkesën e Redjan Rrajës për tu hetuar në një masë më të butë sigurie. Redjan Rraja,...

Rama e akuzoi per lidhje me bandat, Brace zbulon emrin e...

0
Zv.kryeministri Erion Brace zbloi sot ne Durres emrin e prokurorit nga ky qytet qe u akuzuar dje nga kryeministri Rama gjate fjales se mbajtur...

KLP shtyn procesin e zgjedhjes së Prokurorit të Përgjithshëm – Lajmi...

0
Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka shtyrë miratimin e vlerësimit të kandidatëve për kryeprokuror. Sipas nënkryetarit Alfred Balla, këshillit i duhet më shumë kohë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS