14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokurorëve

Etiketim: prokurorëve

Miratimi i ligjit për statusin e gjyqtarëve e prokurorëve, Meta: Kuvendi...

0
Presidenti Ilir Meta në një komunikim me gazetarët deklaroi se me miratimin e ligjit për disa ndryshime në statusin e Gjyqtarëve dhe prokurorëve i...

Ekskluzive/ Presidenti i ankohet ambasadorëve për ligjin e gjyqtarëve dhe prokurorëve

0
Mësohen detaje se çfarë presidenti Ilir Meta bisedoi me ndërkombëtarët. Gazetari i Top Channel Muhamed Veliu, duke iu referuar një burimi nga presidenca raporton...

Nga caktimet e përkohshme të prokurorëve tek verifikimi i kandidatëve nga...

0
KLP vijoi sot me mbledhjen online teksa ka marrë vendime lidhur me disa çëshje të institucionit dhe të organeve të tjera të drejtësisë. Në...

Tërmeti i 26 nëntorit/ Skadon afati hetimor për disa zyrtarë dhe...

0
Për herë të parë procedimi penal për tërmetin e 26 nëntorit në Durrës dhe disa zona përreth është regjistruar në 1 dhjetor. Në atë...

A duhet të hetojë SPAK-u pasuritë e gjyqtarëve dhe prokurorëve që...

0
Në studion e emisionit “Top Talk” drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja ishte i ftuar kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja. I pyetur nga gazetari...

Krijohet SPAK, dalin emrat e 8 prokuroreve qe do te hetojne...

0
Këshilli i Lartë i Prokurorisë bëri të ditur sot se do miratojë brenda një afati 30 ditor, tetë emrat e...

Donika Prela reagon pas shkresës ndaj prokurorëve – Lajmi i Fundit...

0
Nisur nga njoftimet e bëra në media, kronikë e transmetuar në televizionin “News 24”, sot më datë 24.09.2019 ku është pretenduar se Drejtuesja e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS