Ballina Etiketimet Projekteve

Etiketim: projekteve

Cakaj telefonatë me Adel Al-Jubeir: Thellim i bashkëpunimit ekonomik për nxitjen...

0
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me Ministrin e Shtetit për Punët e...

Dafina Zeqiri paralajmëron lasnimin e dy projekteve, “Milliondollar” dhe “Zili Zili”

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, si duket nuk e ka ndërmend të ndalet në prurjet e reja muzikore. Qqë nga paraqitja e saj e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24