18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Projekt

Etiketim: projekt

Dështoi edhe një tjetër projekt i Metas

0
Ora e Metës i bashkohet një serie projektesh harduerike të dështuara në Facebook (tani Meta).Fotot jozyrtare të orës inteligjente të Metës u përhapën në...
Një projekt në mbështetje të grave – Rita Ora publikon videoklipin e “Finish Line”

Një projekt në mbështetje të grave – Rita Ora publikon videoklipin...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka prezantuar së fundmi videoklipin e projektit të ri muzikor të quajtur  "Finish Line".Kënga, që vjen me...

PD projekt rezolutë për gjenocidin serb në Kosovë, Alibeaj e dorëzon...

0
Partia Demokratike ka depozituar në Kuvendin e Shqipërisë një projekt Rezolutë për dënimin e masakrës dhe genocidit serb në Kosovë. Kryetari i grupit parlamentar...
Dua Lipa dhe Calvin Harris bashkohen për një projekt të dytë muzikor – publikohet të premten

Dua Lipa dhe Calvin Harris bashkohen për një projekt të dytë...

0
Herën e fundit që punuan së bashku Calvin Harris dhe Dua Lipa kaluan tetë javë në pozitë e parë dhe fituan çmimin britanik "single...

U takua me kryebashkiakun e Romës, Veliaj: Po bashkëpunojmë për një...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj është takuar këtë të enjte me kryebashkiakun e Romës, Federico Pizzarotti. Nëpërmjet një video-live Veliaj njofton se është...

NATO me projekt kundër dezinformimit, Peleshi: Mundësi e mirë për OJQ-të...

0
NATO ka nisur një projekt në vendet anëtare kundër dezinformimit dhe veprimtarive armiqësore të informacionit.Në një njoftim për shtyp, NATO bën të ditur se...
Luana Vjollca zbulon se po punon në një projekt dedikuar grave që ende përballen me lirinë e shpr…

Luana Vjollca zbulon se po punon në një projekt dedikuar grave...

0
Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, prej kohësh ka bërë një tërheqje nga ekrani e po ashtu edhe nga projektet muzikore.Ajo njoftoi muaj më...
Miriam Cani rikthehet me një projekt të ri, publikon ninullën për fëmijë “Nina nana”

Miriam Cani rikthehet me një projekt të ri, publikon ninullën për...

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Miriami Cani është rikthyer me një projekt më ndryshe se herëve të tjera.Këngëtarja simpatike ka publikuar ninullë për fëmijë...

​KEDS dhe Q’art me projekt për fuqizimin e gruas

0
Kolazhit të ngjyrave të pranverës së hershme, hijeshinë po ia shton edhe arti në shtatë qytete të Kosovës. Shumë trafostacione janë duke u transformuar...
Elgit Doda paralajmëron një tjetër projekt muzikor me Donaldin dhe Romeon?

Elgit Doda paralajmëron një tjetër projekt muzikor me Donaldin dhe Romeon?

0
Aktori dhe ish-banori i Big Brother VIP, Donald Veshaj aktualisht po shijon suksesin e këngës "Nuk je".Projekti muzikor që u lansua pak kohë pas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS