16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Progres

Etiketim: progres

BNE bën tjetër progres në renditjen botërore në CS:GO

0
Ekipi nga Kosova, Bad News Eagles është ngritur sërish në renditjen botërore në lojën CS:GO.Ata janë ngritur për një pozitë në renditje dhe tani...

Shqipëria pa progres në luftën kundër pastrimit të parave, Jaço: Mungesa...

0
Presidenti i Dhomës Amerikane të Tregtisë në Shqipëri, Enio Jaço ka reaguar sot pas publikimit të raportit të Moneyval, njësi e Komisionit Evropian për...

“Kemi bërë progres, por ka ende…”/ Zbulohet çfarë tha Rama në...

0
Kryeministri Edi Rama ka qenë sot pjesë e forumit ekonomik të Delphi në Greqi, ku mbajti fjalën e tij përmes një telekonference. Në këtë...

Sërish pa marrëveshje për zgjedhoren, ambasadorja Kim: Ka progres, por do...

0
Pas më shumë se 9 orësh është mbyllur takimi mes Këshillit Politik për reformën zgjedhore dhe treshes së ambasadorëve, asaj të SHBA-ve, Yuri Kim,...

Negociatat/ Kryeministri i Holandes: Shqipëria ka bere progres, por ka ende...

0
Këshilli i Evropës do japë sot veridiktin final për hapjen ose jo të negociatave për Shqipërinë dhe për Maqedoninë e Veriut....

DW: Holanda e shqetësuar për Shqipërinë, nuk ka asnjë progres –...

0
Kryeministri holandez, Mark Rutte u shpreh të mërkurën në Berlin, se kemi më shumë shqetësime për Shqipërinë se sa për Maqedoninë e Veriut në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS