19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Programin

Etiketim: programin

Zvicra prezanton programin e ri të bashkëpunimit për Kosovën: Ndahen 86...

0
Duke u bazuar në dekada të miqësisë dhe marrëdhënieve të ngushta mes dy vendeve, Zvicra dhe Kosova po e shënojnë partneritetin e tyre të...

Danimarka, vendi i parë në botë që ndalon programin e vaksinimit...

0
Danimarka është bërë vendi i parë në botë që ndalon programin e saj të vaksinimit kundër Covid-19, duke shtuar se virusi tashmë është nën...

Përdoruesit e TikTok u panikuan të enjten pas problemeve me programin

0
TikTok tregoi se shumë video kishin zero pëlqime. Llogaria zyrtare e ndihmës TikTok bëri një tweet se ishte “i vetëdijshëm se disa përdorues po përjetojnë...

Çfarë po ndodh me programin e Ellen Degeneres? Punonjësit befasojnë me...

0
Ellen Degeneres është akuzuar së fundmi se ajo nuk e trajton mirë stafin e saj, ndaj dhe të gjithë ndjekësit dyshojnë se shfaqja e...

Ministrja Xhaçka jep lajmin e mirë: Në tetor hapim programin bachelor...

0
Pesëdhjetë e tre nënkolonelë dhe majorë të FA shqiptare dhe Forcës së Sigurisë së Kosovë përfunduan me sukses vitin akademik 2019-2020 në Akademinë e...

Aida Shtino shpjegon për herë të parë pse ja mbyllen programin

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte e ftuar gazetarja Aida Shtino. Aida vite më parë ka drejtuar emisionin “Njerëz të humbur”, e cila...

Google zbulon programin beta me veçori të reja për mesazhe dhe...

0
Google gjithashtu po ua lehtëson përdoruesve të merren me të gjitha njoftimet e tyre dhe lejet e intimitetit. Android beta Android 11 tani është në...

​Qeveria Hoti miraton programin për vitin 2020-2023

0
Dy ditë pasi mori besimin e deputetëve, Qeveria Hoti në mbledhjen e së premtes ka miratuar programin qeverisës për vitin 2020-2023. Kryeministri, Avdullah Hoti...

​Qeveria Hoti miraton programin për vitin 2020-2023

0
Dy ditë pasi mori besimin e deputetëve, Qeveria Hoti në mbledhjen e së premtes ka miratuar programin qeverisës për vitin 2020-2023. Kryeministri, Avdullah Hoti...

Rama dhe Soreca në Lushnje: Jemi përpara me rajonin me programin...

0
Kryeministri Edi Rama dhe ambasadori Luigi Soreca inspektuan një pikë grumbullimi në Lushnje. “Aty ku puna me tokën dhe transformimet mbresëlënëse të viteve të fundit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS