23.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Programe

Etiketim: programe

Për shqiptarët që duan të studiojnë në SHBA, nisin aplikimet për...

0
Shtetasit shqiptarë, pavarësisht nëse kanë apo jo një diplomë, mund të studiojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes programeve Fulbright dhe Humphrey, për...

Perdoruesit e telefonave android duhet te fshijne keto programe te rrezikshme...

0
Përdoruesve të Android u është kërkuar të fshijnë 15 aplikacione sepse rrezikohen nga vjedhja e të dhënave. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS