19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Progni

Etiketim: Progni

Progni: Nuk më interesojnë sukseset personale por suksesi i Gjilanit

0
Java e 31-të e Superligës së Kosovës në futboll ashtu siç është pritur ka sjellë disa ndeshje të jashtëzakonshme dhe mjaft interesante. Padyshim vëmendja ishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS