14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profilin

Etiketim: profilin

Si ta kuptoni se dikush viziton shpesh profilin tuaj në Instagram

0
Rrjetet sociale kanë hyrë përgjithmonë në jetën tonë dhe të gjithë ne i kushtojmë pak më shumë kohë sesa duhet. Nëse e keni hapur profilin tuaj në Instagram,...

Veliaj tregon profilin e Presidentit të ri: Do të doja një...

0
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka folur për profilin që sipas tij duhet të ketë presidenti i ri i Republikës së Shqipërisë.Komentet Veliaj i...

Rrëfimi interesant i futbollistit shqiptar: Mbaja profilin me emrin e…

0
Keidi Bare ka bërë një rrëfim të fundit sa i përket karrierës së tij, duke u ndalur edhe tek skuadrat që ka luajtur gjatë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS