18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profilet

Etiketim: profilet

Twitter mbyll profilet e përdoruesve që kanë shpërndarë hashtagun “Unë mbështes...

0
Twitter ka ndaluar më shumë se 100 llogari që kanë ripërtërirë në mënyrë të përsëritur hashtagun #IStandWithPutin ("Unë mbështes Putinin"), i cili u shfaq...

Nga Elon Musk te Kim Kardashian/ Twitter, hakerat vjedhin profilet e...

0
Miliarderët Elon Musk, Jeff Bezos dhe Bill Gates janë në mesin e figurave të njohura në Shtetet e Bashkuara të Amerikës të shënjestruara nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS