17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profesori

Etiketim: Profesori

Profesori i njohur shqiptar bën publike informacionet e rëndësishme dhe tregon...

0
Profesori i kimisë Sokol Abazi bën të ditur se filtri i ujit që përdoret si zgjidhje për të pastruar ujin dhe për ta pirë...

Profesori suedez thotë se imuniteti ndaj COVID-19 mund të jetë më...

0
Një studim i kryer nga Instituti Karolinksa në Suedi tregon se njerëzit që nuk kanë antitrupa të koronavirusit, mund të kenë imunitet me qelizat...

A duhet përdorur maska në publik? Profesori i njohur përgjigjet me...

0
Profesori i njohur shqiptar, Ethem Ruka, duke iu referuar një studimi të huaj, është munduar t’I japë përgjighje pyetjes: a duhet të mbajmë maskë...

“Profesori që u mësoi shqip kinezëve dhe amerikanëve”/ Shuhet në moshën...

0
Ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur studiuesi i njohur Agron Fico, një prej dijetarëve që ia kushtoi jetën trashëgimisë folklorike shqiptare. Lajmin e ka...

Ish studenti i Ramës sot artist me famë botërore: “Të them...

0
Profesori i parë që më ka folur kundër komunizmit ka qenë Edi Rama. Duke ardhur nga një qytet i dhunuar keqas në vitet e...

Ish studenti i Ramës sot artist me famë botërore: “Të them...

0
Profesori i parë që më ka folur kundër komunizmit ka qenë Edi Rama. Duke ardhur nga një qytet i dhunuar keqas në vitet e...

Profesori Ruka del me paralajmërimin e frikshëm: Kjo do çojë në...

0
Në përditësimin e të dhënave më të fundit Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur sot se në 24 orët e fundit në vendin tonë...

Profesori kapet ‘mat’ duke fotografuar mes këmbëve nxënësen e tij, suspendohet...

0
Një profesor i shkollës së mesme në Ekuador, është kapur duke filmuar një nxënëse të shkollës në pjesët e ndieshme. Ndërkohë, që një skenë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS