18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Profesorët

Etiketim: profesorët

Vdiq nga Covid-19, MSh dhe profesorët e Universitetit homazhe për prof....

0
Tiranë – Me masat e mbrojtjes personale, duke respektuar kushtet e sigurisë për shkak të epidemisë së shkaktuar si pasojë e COVID19, u zhvillua...

Revolta publike e Neritan Cekës për kulturën. Hoqën profesorët dhe vunë...

0
Arkeologu, Neritan Ceka duke folur në studion e Top Talk në Top Channel ka shprehur revoltën e tij me ministrinë e Kulturës dhe politikën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS