16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profesionist

Etiketim: profesionist

Puka turistike, 200 alpinistë profesionistë bashkohen për ta promovuar

0
Për herë të parë ne vendin tonë, mbi 200 alpinist profesionist nga federatat e  Shqipërisë, Kosoves, Malit të Zi dhe Maqedonisë se Veriut, u bashkuan...

Futbollisti i parë profesionist në Angli del hapur: Jo më me...

0
"I thashë mamit dhe motrës sime. Të nesërmen luajtëm në Accrington dhe shënova katër gola, vetëm për të kuptuar se çfarë peshe kisha hequr...

45 profesionistë shëndetësorë të QKMF Fushë Kosovë mbesin pa punë, rrezikohen...

0
45 profesionistëve shëndetësorë të Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Fushë Kosovë nuk u është vazhduar kontrata e punës. Prej tyre 12 mjekë dhe...

Mac Studio i Apple është një desktop i ri për krijuesit...

0
Apple ka prezantuar Mac Studio, një sistem desktopi që duket si Mac Mini nga jashtë, por ka shumë më tepër fuqi nga brenda. Mac...

Menaxheri i boksit profesionist, Salihu: Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota...

0
Menaxheri i boksit profesionist, Abdyl Salihu, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.   “Gazeta e cila ka zbuluar shumë sportist të ri shqiptar...

Ronaldinho do të rikthehet të luaj futboll profesionist në këtë ligë?

0
Ish futbollisti i Barcelonës, Ronaldinho po shqyrton mundësinë e daljes nga pensionimi, transmeton Insporti. Ylli brazilian dëshiron t’i bashkohet ekipt argjentinas Gimnasia y Esgrima La...

FOTO/ Frymëzuese! 22-vjeçari me aftësi të veçanta tregon si u bë...

0
  Një 22-vjeçar nga SHBA, i cili lindi pa këmbë për shkak të një çrregullimi gjenetik, ka rrëfyer se si arriti të bëhej një mundës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS