14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profesionet

Etiketim: Profesionet

Profesionet më të kërkuara në vend, kryeson fasoni dhe call center

0
Numri total i punonjësve të rinj që do të shtohen gjatë këtij viti është vlerësuar në rreth 44 mijë persona, ose 10,8% të forcës...

Shqiptarët dhe stresi i punës: Profesionet që po vuajnë më shumë...

0
Situata e pandemisë, ndërprerja e aktiviteteve, pasiguria ekonomike dhe shëndetësore dhe së fundmi përfundimi i karantinës dhe rikthimi në punë, sigurisht që u pasua...

Shqiptarët kthehen në punë të stresuar, profesionet që po vuajnë më...

0
Me heqjen e kufizimit të lëvizjeve, qetësia e karantinës në qytete, ia ka lënë vendin zhurmës. Njerëzit i janë kthyer jetës me të njëjtën...

Shqiptarët kthehen në punë të stresuar, profesionet që po vuajnë më...

0
Njerëzit i janë kthyer jetës me të njëjtën dinamikë, si përpara pandemisë, duke na risjellë dhe trafikun e rënduar.Por pas më shumë se 2...

Profesionet që ju bëjnë të shëndosheni

0
Një studim i ri ka zbuluar se profesionet që shkaktojnë stres ndikojnë edhe në shtimin në peshë të punonjësve. Shumë njerëz mund të mendojnë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS