9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profesionalizmin

Etiketim: profesionalizmin

Sali Berisha vlerëson lart profesionalizmin e gazetarit ndërkombëtar në Gjenevë

0
Ish-presidenti dhe ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha ka pritur gazetarin tonë nga Gjeneva Nefail Maliqin, i cili jeton dhe vepron në Zvicër që prej me...

Sali Berisha e vlerëson lart profesionalizmin e gazetarit shqiptar në Gjenevë

0
Ish-presidenti dhe ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha ka pritur gazetarin tonë nga Gjeneva Nefail Maliqin, i cili jeton dhe vepron në Zvicër që prej me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS