24.5 C
Tirana
E diel, 4 Qershor, 2023
Ballina Etiketimet Profesionalizëm

Etiketim: profesionalizëm

Batatina është larg futbollit, më vjen të vjell kur ai flet...

0
Ish-portieri i njohur i Prishtinës dhe Vëllaznimit, Feim Statovci, i ka dalë në mbrojtje portierit të Llapit, Afrim Ademi, pas akuzave nga trajneri Tahir...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS