Ballina Etiketimet Produktiv

Etiketim: produktiv

Ndrysho zakonet dhe bëhu më produktiv, 10 këshilla

0
1. Meditoni “Unë filloj ditën e punës me një meditim 10 minuta në mëngjes – i ulur në heshtje – si një mënyrë për të...

Mospërdorimi i Facebook-ut ju bën më produktiv – Lajmi i Fundit...

0
Mos përdorimi i Facebook-ut  ju bën më të lumtur dhe më produktiv. Ky është përfundimi i një studimi kryer nga Universiteti Texas A&M....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24