21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Produkteve

Etiketim: produkteve

Shqipëri, rriten ndjeshëm çmimet e produkteve bazë ushqimore

0
Rritja e çmimeve po ndihet së tepërmi kohet e fundit dhe ata që vuajnë pasojat dhe "goditen" më shumë duket se janë qytetarët e...

Ekipet e EPOS dhe Solaborate kanë bërë lansimin e dy produkteve...

0
Ekipet e EPOS dhe Solaborate, nën drejtimin e Labinot Bytyqit, kanë bërë lansimin e dy produkteve të reja këtë javë në ISE 2022 në...

Shtrenjtohet orizi dhe vaji/ Bordi merr vendimin për çmimet e produkteve...

0
Bordi i Transparencës vendosi të ndryshojë çmimet për produktet bazë të shportës.Ajo që bie në sy është rritja e çmimit të orizit dhe vajit...

Shqipëria nis tërheqjen nga tregu të disa produkteve Kinder

0
Kompania importuese e çokollatave 'Kinder' në Shqipëri ka nisur tërheqjen vullnetarisht nga tregu të disa produkteve, si pasë parandaluese pas raportimeve nga autoritetet ndërkombëtare...

Bordi i ushqimeve cakton çmimet e produkteve të shportës në Shqipëri

0
Bordi për çmimet e ushqimeve ka caktuar çmimet e disa prej produkteve të shportës në Shqipëri.Kështu sipas vendimit të bordit orizi do të kushtojë...

Rriten me 33 për qind çmimet e produkteve të shportës në...

0
Rritja e çmimeve të shportës ka qenë në vëmendjen e opinionit publik prej muajsh tashmë. Prej janarit çmimet e produkteve bazë kanë shënuar rritje...

Rama: Do të krijojmë bord për çmimet e produkteve ushqimore bazë!...

0
Pas bordit të transparencës për çmimin e naftës, qeveria ka vendosur të krijojë bord për të vendosur çmimet e produkteve bazë. Këtë e bëri...

Apple do të mbajë event më 8 mars për lansimin e...

0
Apple të martën dërgoi ftesa për mediat për një ngjarje që do ta mbajë më 8 mars, ku pritet të prezantojë një model të...

Serbia ekspansion në tregun e produkteve blegtorale/ Prodhuesit shqiptarë drejt falimentimit

0
Kryetari i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë për qarkun e Tiranës, Nikolin Jaka ka ngritur shqetësimin për rritjen e importit të produkteve bujqësore nga...

Kosova për herë të parë fiton të drejtën për eksport të...

0
Sot më datë 09 qershor 2020 në gazetën zyrtare të  Bashkimit Evropian L 220/5, është publikuar vendimi për përfshirjen e Kosovës në listën e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS