14.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prodhuesit

Etiketim: Prodhuesit

Kryetari Idrizi ka bërë ndarjen e kiosqeve nga druri, për prodhuesit...

0
Kryetari Idrizi realizon premtimin e tij ndaj prodhuesve vendor për akomodimin e produkteve të tyre në kushte më të përshtatshme.Ai gjatë ditës së sotme...

“Shurdhëri qeveritare! Prodhuesit vendas nuk i pret dhe dëgjon askush”

0
Fermerët në të gjithë vendin, prej disa javësh kanë dalë në protesta për të kundërshtuar skemat subvencionale që u janë ofruar.Protestuesit i konsiderojnë skemat...

​Bajrami: Do t’i përkrahim prodhuesit vendor

0
Ministrja e Financave Hykmete Bajrami, priti në takim përfaqësuesit e Klubit të Prodhuesve të Kosovës, të udhëhequr nga kryetari Bashkim Osmani. Në takim u...

Prodhuesit kosovarë heqin dorë nga tregu i Serbisë

0
Lëngjet e frutave që prodhon kompania kosovare Frutomania, kanë depërtuar edhe në tregun e Afrikës së Jugut dhe në shumë shtete të tjera, duke...

Prodhuesit e makinave, Dacia dhe Ford, rifillojnë prodhimin në Rumani

0
Prodhuesi i makinave rumune “Dacia”, në pronësi të “Renault” të Francës dhe fabrika e “Ford Motor Co” në Craiova rinisën operacionet të hënën pasi...

Prodhuesit kinezë fillojnë të bëjnë makina anti-virus për të luftuar COVID-19

0
Disa prodhues kinezë të automjeteve kanë filluar të ofrojnë karakteristika të reja të projektimit që premtojnë se do të ndihmojnë në kufizimin e transmetimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS