14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prodhuar

Etiketim: prodhuar

Angelina Jolie lidh një marrëveshje trevjeçare për të prodhuar filma dhe dokumentarë të saj

Angelina Jolie lidh një marrëveshje trevjeçare për të prodhuar filma dhe...

0
Angelina Jolie po harton kapitullin tjetër të karrierës së saj në industri.Ylli i filmit dhe ambasadorja e OKB-së ka arritur një marrëveshje të re...

iPhone i ardhshëm që do blini me shumë gjasa është prodhuar...

0
Përballë tensioneve në rritje mes SHBA dhe Kinës, kompanitë kanë filluar të reagojnë dhe Apple bëhet një prej të parëve që nis zhvendosjen e...

E keni të vështirë të largoni dhjamin? Trupi juaj mund të...

0
Në trup, enët e gjakut formojnë një rrjet që transportojnë oksigjenin, lëndët ushqyese dhe acidet yndyrore në motorët qelizorë të quajtur mitokondrie, të cilët...

Volkswagen Golf R Final Edition, një makinë e prodhuar në një...

0
Volkswagen po ndërton vetëm 450 prej këtyre makinave Golf R Final Edition, me vetëm 150 që do të vihen në dispozicion në tre ngjyra...

Ekspertët amerikanë janë duke prodhuar një maskë me ‘sensorë’ – e...

0
Maskat e fytyrës me “ndriçim fluoreshentë” për identifikimin e coronavirusit, janë duke u zhvilluar dhe mund të ndihmojnë në ngadalësimin e përhapjes së virusit. Sipas...

SHBA në bisedime për të prodhuar mikroprocesorë në vend

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Administrata e Presidentit...

Doni te dini ku eshte prodhuar celulari juaj? Eshte shume e...

0
Ju ka ndodhur ndonjëherë që të blini një celular të ri dhe të doni të dini ku është prodhuar? Epo tani...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS