17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prodani

Etiketim: Prodani

E kishte amanet nga babai, kantautori Kujtim Prodani nuk pranohet në...

0
Festivali i 58-të i Këngës në Radiotelevizion duket se këtë vit na ka rezervuar mjaft surpriza dhe dinamika ende pa filluar....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS