18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Procesi

Etiketim: procesi

“S’është çudi të vendosë maxhoranca”/ Ndreca: Procesi për presidentin varet nga...

0
Juristi Plarent Ndreca e ka quajtur të gabuar mënyrën sesi veproi opozita në procesin për zgjedhjen e presidentit të ri ri.I ftuar mbrëmjen e...

​Kryetari i ri i PD-së, mbyllet procesi i votimit në Fier,...

0
Procesi i votimit për kryetarin e ri të Partisë Demokratike ka përfunduar në disa qytete të vendit dhe ka nisur numërimi.Në Gjirokastër kanë marrë...

Raundi i parë pa emër për President, Kume: Procesi nisi në...

0
Parlamenti dështoi të zgjedhë Presidentin e ri të Republikës në raundin e parë, pasi Partia Socialiste dhe Partia Demokratike nuk arritën të gjejnë emrin...

Sot fillon procesi për zgjedhjen e presidentit të Shqipërisë

0
Brenda pak javësh Shqipëria do të ketë presidentin e ri. Ditën e sotme nis zyrtarisht procesi për zgjedhjen e kreut të ri të shtetit.Në...

Përfundon Kuvendi i PD, ja kur fillon procesi i numërimit të...

0
Përfundon votimi për anëtarët e Këshillit Kombëtar të PD-së.Ndërkaq, Komisioni Qendror i Numërimit të Kuvendit Kombëtar të PD ka bërë me dije se procesi...

Procesi i votimit për kryetarët e degëve, Komisioni i Rithemelimit publikon...

0
Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike ka publikuar sot gjetjet e procesit të votimit dhe zgjedhjeve për kryetaret e...

Shtyhet procesi për zgjedhjen e Presidentit të Shqipërisë, PS propozon raundin...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste të Shqipërisë, Taulant Balla deklaroi se do shtyhet me disa ditë afati i negociatave për zgjedhjen e...

Mbyllet procesi zgjedhor në Gramsh dhe Korçë/ Ja kujt ia besuan...

0
Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike njofton që pas shqyrtimit të materialeve zgjedhore të ardhura nga PD Dega Gramsh,...

Zgjedhja e presidentit, Leskaj: Procesi fasadë i Ramës!

0
Deputeti i Partisë Demokratike Bujar Leskaj me anë të një postimi në rrjetin e tij social 'Facebook' ka shkruar për zgjedhjen e presidentit të...

Balla: Për herë të parë procesi për zgjedhjen e presidentit drejtohet...

0
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka folur sot për zgjedhjen e presidentit të ri të Shqipërisë. Në një komunikim me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS