21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Procedurat

Etiketim: procedurat

Doni të ndiqni finalen e ‘Conference League’ në Tiranë? Ja procedurat...

0
Kur kanë mbetur edhe 30 ditë nga finalja historike e UEFA Conference League, që do të luhet në stadiumit "Arena Kombëtare" të Tiranës më...

Pandeli Majko nisë procedurat për t’u rikthyer në Kuvendin e Shqipërisë...

0
Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-deputeti Partisë Socialiste, Pandeli Majko ka nisur procedurat për t'u rikthyer në Kuvend si deputet i shumicës.A2 CNN raporton se...

Bllokohet kufiri me Greqinë, qytetarët shqiptarë presin procedurat me orë të...

0
Prej mesnatës së djeshme, shumë qytetarë që zotërojnë një mjet identifikimi grek apo i përkasin komunitetit homogjen në Shqipëri kanë tentuar që të hyjnë...

Brescia nis procedurat pa humbur kohë, përfundon kontratën me Balotellin

0
Balotelli është jashtë ekipit që nga rifillimi pasi pati debat me pronarin e Brescia Massimo Cellino. Këtë mëngjes, u konfirmua që Rondinelle kishin ushtruar të...

Shkëndija: Kemi nisur procedurat për testimet e dyta

0
KF Shkëndija nga Tetova njofton opinionin se Sindikata për futbollistë në Maqedoni kohë më parë informoi se në bashkëpunim me laboratorinë e spitalit privat...

FFK: T’i respektoni procedurat 

0
Federata e Futbollit e Kosovës ka dalë me një vendim të rëndësishëm. “Federata e Futbollit e Kosovës ju njofton se gjatë vazhdimit të garave në...

Mori fund, çifti i njohur nisin në mënyrë urgjente procedurat e...

0
Mary-Kate Olsen ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj Oliver Sarkozy me të cilin u martua në vitin 2015. Duket se kërkesa e dyshes për...

SPAK/ KLP: Mbyllen proçedurat per 8 prokurore brenda nentorit – Lajmi...

0
Pas një kalvari të gjatë diskutimesh dhe seancash të shtyra, më në fund këshilli i lartë i prokurorisë vendosi një...

Trump i quan “linçim” procedurat për shkarkimin e tij

0
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se procedurat për shkarkimin e tij nga detyra janë "një linçim". Në një postim në Twitter, Trump...

Shqipëria ende pa kryeprokuror, KLP zvarrit sërish procedurat – Lajmi i...

0
Procedurat për zgjedhjen e prokurorit të ri të përgjithshëm janë zvarritur sërish. Për të dytën herë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS