18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Proceduar

Etiketim: proceduar

Policia: 186 të arrestuar dhe 420 persona të proceduar penalisht

0
Policia e Shtetit ka bërë bilancin e operacioneve të zhvilluara në një javë në të gjithë vendin.Operacionet janë kryer për kapjen e personave që...

Shkeljet gjatë drejtimit të mjetit, 15 të arrestuar e të proceduar...

0
15 drejtues mjetesh janë vënë nën pranga ose nën hetim gjatë javës që lamë pas në Tiranë, pasi janë kapur në shkelje të rregullave...

Një i arrestuar dhe shtatë të tjerë të proceduar penalisht për...

0
Një person është arrestuar nga Policia e Vlorës, ndërsa 7 të tjerë janë proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale.Në një njoftim për mediat,...

8 të proceduar në Ballsh, organizuan protestën e naftëtarëve në kohë...

0
Policia e Mallakastrës ka proceduar penalisht 8 naftëtarë që organizuan protestën në Uzinën e naftës në Ballsh. Kjo për shkak se në këtë kohë protestat...

Dy tubimet në Tiranë/ Policia jep detajet: 17 persona të proceduar

0
Policia e Tiranës ka reaguar për protestat para Ministrisë së Transporteve një ditë më parë. Gjatë zhvillimit të tubimeve, në të dy rastet, Policia...

Goditën policin, kultivuan bimë narkotike/ 3 të proceduar në Korçë

0
Policia e Korçës po procedon penalisht 3 shtetas për veprat penale “Goditjet për shkak të detyrës”, “Kultivimi i bimëve narkotike” dhe “Prerja e paligjshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS