14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Procedimin

Etiketim: procedimin

Teatri/ Dorëzohet në SPAK kërkesa për procedimin penal ndaj kryeministrit Rama,...

0
Aleanca për Teatrin ka dorëzuar në SPAK kërkesën për procedimin penal ndaj kryeministrit Rama, kryebashkiakut Veliaj, ministrit Lleshaj dhe të tjerëve që citohen në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS