17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Problemi

Etiketim: problemi

Mungesa e stafit mbetet problemi kryesor i turizmit në Shqipëri dhe...

0
Në Tiranë u mbajt Panairi Ndërkombëtar i Turizmit dhe Mjedisit, me qëllim krijimin e lidhjeve të bashkëpunimit mes bizneseve të këtij sektori.Gjatë këtij panairi...

Skandal/ Wizz Air vjedh qytetarët, ju merr lekët e s’ju jep...

0
Kompania Wizz Air nuk ndal grabitjen ndaj udhëtarëve këtë radhë Priza.al disponon një audiopërgjim të qytetarit i cili pasi kishte bërë pagesën online të biletës nuk...

Koeman për Barcelonën: Situata nuk ka ndryshuar, nuk isha unë problemi....

0
Ronald Koeman, ish-trajneri i Barcelonës, ka folur për "El Mundo Deportivo", duke analizuar situatën e katalanasve, të cilët pavarësisht ardhjes së Xavi, sipas tij...

Zëvendësministrja: Problemi i qenve endacakë duhet të zgjidhet nga niveli lokal...

0
Thuajse çdo ditë raportohen raste kur qytetarët sulmohen nga qentë endacakë, derisa kjo problematikë kohët e fundit u bë më e theksuar në Prishtinë.Sipas...

Nazarko: Pse në PD nuk flitet për non-grata? Bumçi: Problemi në...

0
Situata politike brenda PD dhe kompleksiteti për të folur për non-gratat kanë shkaktuar debate në emisionin "Log." në Abc të gazetarit Endri Xhafo.I ndodhur...

Problemi kur je “shef” dhe “punonjës” njëkohësisht

0
Sot, gjithnjë e më shumë njerëz punojnë nga shtëpia, për një pjesë ose gjatë gjithë javës. Fleksibiliteti mund të duket një ide e mirë,...

A ka ndaluar papritur YouTube edhe për ju? Ky mund të...

0
Microsoft Edge po shkakton probleme të mëdha për shumë përdorues, të cilët papritur e kanë parë veten të paaftë për të parë videot në...

Problemi i Hysajt nuk janë paratë

0
Agjenti Mario Giuffredi ka konfirmuar se Mario Rui dhe Giovanni Di Lorenzo janë pajtuar për zgjatjen e kontratave me Napoli, ndërsa pengesa për Elseid...

3 shenjat se menaxherët, jo punonjësit, janë problemi

0
Kur punonjësit nuk performojnë mirë, është e lehtë t’ua lini fajin atyre. Mirëpo, menaxhmenti i performancës është më i komplikuar se aq. Çfarë ndodh, p.sh.,...

Kurrë mos e injoroni këtë problem gjatë seksit, është tregues i...

0
Nuk është gjithmonë e lehtë të dini a keni kolesterinë të rritur, sepse nuk ka simptoma të dukshme Ekzistojnë disa shenja të fshehura paralajmërimi të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS