18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Problematikë

Etiketim: problematikë

Reforma Territoriale, Çupi: Problematike ngelet ajo e vitit 2014

0
Komisioni i Reformës Territoriale është duke zhvilluar këtë të hënë seancën dëgjimore me përfaqësues të shoqërisë civile. Në këtë seancë, deputetja e PD-së, Dhurata Çupi...

Nuk “kursehet” Rrugorja/ Gjobiten qindra shoferë problematikë në Fier, pezullohen 82...

0
18 shoferë janë proceduar penalisht në Fier, pasi janë kapur nga policia Rrugore duke drejtuar automjetet pa leje drejtimi dhe në gjendje të dehur. Sakaq...

Sot, shi sa për 15 ditë! Zonat më problematike sipas MeteoAlb

0
Moti i paqëndrueshëm është prezent këtë të enjte në të gjithë territorin tonë.Zona më problematike me rrebeshe shiu është shtrirja nga lumi i Matit...

Shëndeti mendor, një nga fushta më problematike të mjekësisë në Shqipëri...

0
  Në Shqipëri, shëndeti mendor është një nga fushat më problematike të mjekësisë, për shkak të stigmës të madhe të shoqërisë ndaj pacientëve, gjë që...

Kiara Tito rikthehet në krahët e Butrint Imerit pasi i theu...

0
Prezantuesja Kiara Tito dhe këngëtari Butrint Imeri për rreth dy vite janë përfolur për një lidhje mes tyre, për të cilën asnjëherë s’kanë folur...

Drejtori i tetë i hipotekës/ Emërohet drejtuesi i ri në Kadastrën...

0
Kadastra e Vlorës ka tashmë në krye drejtorin e tetë brenda një viti. Kreu i agjencisë shtetërore të kadastrës Artan Lame prezantoi juristin Andi...

Rastet e shtuara me koronavirus, mjeku jep mesazhin që duhet ta...

0
Mjeku Pëllumb Pipero shprehet se situata është shqetësuese në një kohë kur mund të frenohet përhapja e tij nëse respektohen dy prej rregullave më...

“Numër i lartë pacientësh në gjendje kritike”, VOA: Situatë problematike në...

0
Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se doktor Hysni Shkjau, 69 vjeç, “nuk e...

Damian Gjiknuri pranon publikisht ekzistencën e “Çunave Problematikë” blerjen e votave...

0
Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri, ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin, Top Talk në...

Damian Gjiknuri pranon publikisht ekzistencën e “Çunave Problematikë” blerjen e votave...

0
Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri, ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin, Top Talk në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS