8.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Privatësi

Etiketim: privatësi

Brenda vilës luksoze të Burak Özçivit, aktorët nisin pushimet në privatësi

0
Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen kanë nisur sezonin e pushimeve së bashku me vogëlushin e tyre 1-vjeçar Karan, në vilën e re, në lagjen...

Ndryshoi testamentin dhe u martua në privatësi? Cristiano Ronaldo zbulon të...

0
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka mohuar spekulimet se është martuar me të dashurën e tij Georgina Rodriguez. Mbrëmjen e kaluar, revista italiane "Novella 2000"...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS