17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Pritshme

Etiketim: pritshme

Dorëheqja e Bashës/ Kryemadhi: E pritshme! Ja pse i duhet një...

0
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka komentuar dorëheqjen e Lulzim Bashës nga drejtimi i PD.Në studion e "Quo Vadis", Kryemadhi tha se dorëheqja e...

“Shifrat që kemi janë të pritshme”/ Mjeku infektolog: Gabimi që rriti...

0
Mjeku infektolog Arben Pilaca në një intervistë për “Byro Politike”, në Abc News mbrëmjen e kësaj të mërkure është shprehur se rritja e numrit...

Rritja e rasteve me Covid-19, Pipero: Ishte e pritshme dhe do...

0
Rritja e rasteve me Covid-19 ka shkaktuar panik dhe frikë për një valë të dytë të virusit. I futar në emisionin ''Tempora'', mjeku infeksionist Pëllumb...

Shqipëria sot shënoi shifra rekord infektimesh me covid19, Pipero: E pritshme...

0
Shtimi i rasteve pozitive me koronavirus ishte i pritshëm nga specialistët. Pëllumb Pipero tregon për A2 arsyet që na çuan në shifrat më të larta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS