14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prishtina

Etiketim: prishtina

“Jo do të thotë Jo”, REL: Prishtina, Tirana e Shkupi protestojnë...

0
Me brohoritjet “Mbrojtje për vajzat dhe gratë”, “Shteti fajtor”, “Përdhunimi është krim”, “Jo, do të thotë Jo”, në Prishtinë, Tiranë e Shkup, u protestua...

Prishtina Weather: Në Serbi po zhvillohet një stuhi, në orët vijuese...

0
Prishtina Weather paralajmëron një stuhi të shtrirë në orët vijuese në vendin tonë.Kjo gjendje mund të sjell shtrëngata me reshje më intenzive shiu, por...

​Projekti ‘Prishtina HeatSave’ synon modernizimin e sistemit të ngroh

0
Projekti Prishtina HeatSave, i cili u mbajt sot në sheshin "Nëna Terezë" në kryeqytet.Ka për synim modernizimin e sistemit të ngrohjes dhe instalimin e...

​Prishtina fituese e Kupës së Kosovës në futsall

0
Prishtina ka triumfuar në finalen e Kupës së Kosovës në futsall. Në ndeshjen finale të zhvilluar, të mërkurën, në Pallatin e Rinisë dhe Sportit...
Premton Konsistencë – Rikthehet Prishtina Music Conference për edicionin e dytë

Premton Konsistencë – Rikthehet Prishtina Music Conference për edicionin e dytë

0
Në mediat sociale kemi parë rishfaqjen e Prishtina Music Conference, ku në postimin e fundit bëjnë të ditur se do të kthehen me edicionin...
Futbollisti i FC Prishtina, Agim Zeka kurorëzon dashurinë me martesë

Futbollisti i FC Prishtina, Agim Zeka kurorëzon dashurinë me martesë

0
Ditën e sotme (e martë) është martuar futbollisti i njohur shqiptar, Agim Zeka.Ai ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partneren e tij prej shumë...

Bujku nga Prishtina: Subvencionimi i qeverisë është si asnjëherë më parë

0
Bujku nga Prishtina Gani Dobratiqi vlerëson se subvencionimi i Qeverisë së Kosovës i bërë publik sot është si asnjëherë më parë dhe i mirëseardhur.Dobratiqi,...

Prishtina me kryetrajner të ri

0
Klubi i hendbollit Prishtina (femrat) ka emëruar kryetrajnerin e ri.  Lajmin e ka bërë të ditur Nebih Zariqi, kryetar i klubit. “Sot me datë 26.7.2020,...

Njihuni me blogeren seksi nga Prishtina

0
Festa Çoçaj është një nga blogeret më atraktive dhe më aktive në Prishtinë. Ajo vazhdon të “shpërthej” me fotografitë që po poston në rrjetet sociale,...

Prishtina mund të shkaktojë ‘tërmet’ në Mitrovicë 

0
Klubi me renome i futbollit Prishtina, deri me tash ka luajtur pastër dhe nuk ka bërë kalkulime me asnjë skuadër.  Se është ashtu, dëshmia më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS