8.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prioritetet

Etiketim: Prioritetet

Shqipëria prezanton prioritetet e saj në drejtimin e KS të OKB-së

0
Prioritetet e Shqipërisë për muajin qershor janë të lidhura me respektimin e së drejtës ndërkombëtare, forcimin e llogaridhënies, avancimin e agjendës së grave, paqes...

Shqipëria në drejtimin e Këshillit të Sigurimit të OKB/ Ferit Hoxha...

0
Prioritetet e Shqipërisë për muajin qershor i bashkohen prioriteteve tona të përgjithshme për mandatin tonë në Këshill dhe janë të lidhura me respektimin e...

​Shqipëria prezanton prioritetet e saj në drejtimin e KS të OKB-së

0
Prioritetet e Shqipërisë për muajin qershor janë të lidhura me respektimin e së drejtës ndërkombëtare, forcimin e llogaridhënies, avancimin e agjendës së grave, paqes...

Prioritetet e presidencës gjermane me BE

0
Në 1 korrik, Gjermania merr presidencën e radhës së BE-së në mesin e pandemisë së koronavirusit që kërcënon të kthehet në sfidën më të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS