Ballina Etiketimet Prioritet

Etiketim: prioritet

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë/ Presidenca zbardh detajet: Ja çështjet që...

0
Presidenca ka bërë të ditura konkluzionet e mbledhjes së Këshillit të Sigurimit Kombëtar që u zhvillua sot pasdite. Me anë të një njoftimi për mediat,...

Misioni i vështirë i Çekisë. Prioritet Ukraina por edhe Ballkani Perëndimor

0
Çekia e merr sot presidencën e radhës të Bashkimit Evropian, në një situatë të vëstirë për Evropën, kur të gjithë sytë janë kthyer nga...

U takua me homologun e tij në Izrael, Nano: Prioritet garantimi...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ndodhet për një vizitë pune në Izrael. Gjatë qëndrimit atje, Nano zhvilloi një takim miqësor dhe...

Hoxhaj: Serbia është zgjatim i Rusisë në Ballkan, hyrja e Kosovës...

0
Enver Hoxhaj, nga Partia Demokratike e Kosovës, ka thënë që Serbia në Ballkan është pushtim potencial i zgjatur rus, duke e shndërruar në prioritet...

Dumoshi thotë se në buxhetin e vitit 2021 Muzeu i Natyrës...

0
(E plotësuar) - Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka inspektuar sot punimet që janë duke u zhvilluar në projektin e Muzeut...

Politikat e emigracionit/ Në Norvegji prioritet do t’i jepet refugjatëve LGBT

0
Norvegjia ka njoftuar së fundmi se refugjatët që janë “gay”, lesbike, biseksualë e transgjinorë do të kenë prioritet në transferimin nga qendrat e azilit...

Gjumë apo seks? Ja kujt duhet t’i jepet prioritet…

0
Gjumë apo seks? Shumë gra janë shprehur për revistën britanike “The Sun” se shpeshherë përtypin lodhjen vetëm për hir të partnerit të tyre. Edhe...

Gjumë apo marrëdhënie? Ja kujt duhet t’i jepet prioritet…

0
Gjumë apo seks? Shumë gra janë shprehur për revistën britanike “The Sun” se shpeshherë përtypin lodhjen vetëm për hir të partnerit të tyre. Edhe...

Basha: Thithja e investimeve të huaja që hapin vende pune do...

0
Në shumë prej daljeve të tij të fundit, kryetari i PD Lulzim Basha e ka vënë theksin te ekonomia dhe punësimi. Ditën e sotme ai...

Gati projektligji për amnistinë/ Gjonaj: Kemi prioritet gratë, ja kriteret që...

0
  Ministria e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka zhvilluar ditën e sotme një interpelancë me disa gra të burgosura në Burgun ‘Ali Demi’ në kryeqytet, ku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24