19.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prindërve

Etiketim: prindërve

Divorci i prindërve ngujon fëmijët në Fier

0
Gjashtë fëmijët e ngujuar në një banesë në fshatin Levan të Fierit kanë më shumë se 1 muaj që nuk kanë frekuentuar shkollën. Ata...

Ekspertët thirrje prindërve: Mos e hidhni dhëmbin e qumështit të fëmijëve

0
Dhëmbët janë element i rëndësishëm për jetën e secilit, dhe sa më të shëndetshëm aq më mirë. Shumë fëmijë kanë frikë që ta...

Arrestohet përdhunuesi i 17-vjecares në Krujë, vendosi tritol në banesën e...

0
Diten e sotme Ka arritur në 6 numri i personave të arrestuar në kuadër të operacionit “Nikla”. Policia raportoi se eshtë vënë nën pranga...

10 Dënimet më të këqija të prindërve • Fakte Interesante Shqip

0
10 Dënimet më të këqija të prindërve • Fakte Interesante Shqip

Dua më e lumtur se kurrë gjatë qëndrimit në fermën e...

0
Dua Lipa po shijon qëndrimin tek vjehrritë. Dua Lipa së fundi kaloi pushimet në ishujt Karaibe bashkë me të dashurin, Anwar Hadid. Pas përfundimit të pushimeve...

‘E kam ndjerë mungesën e babait në shtëpi’, Graciano Tagani tregon...

0
Në rubrikën Trotuar në “E Diell” këtë të diel u diskutua për “mamatë single”. Si një fëmijë i rritur me prindër të divorcuar, balerini...

9 të arrestuar në Tiranë/ Dhunë e kërcënim ndaj prindërve, përndjekje...

0
Policia e Tiranë ka kryer 9 arrestime në 24 orët e fundit, ku 9 të arrestuarit akuzohen për vepra të ndryshme penale. Autoritet policore...

Fëmijët ndihmojnë në rinimin e prindërve

0
Monologu i shkëlqyer dhe i mprehtë i Valerio Mastandrea, i transmetuar në Sky Uno, është bërë një nga videot me më shumë shikime për...

Gjesti i këndshëm i Wiganit, plotëson ëndrrën e prindërve duke shfaqur...

0
Derisa stadiumet janë të zbrazëta si pasojë e pandemisë së coronavirusit, ndeshjet e Ligës Premier dhe ato të Championship shoqërohen me figura të ndryshme...

Për herë të parë, Xhensila Myrtezaj flet për divorcin e prindërve!

0
Xhensila Myrtezaj ka zgjedhur të flasë pak ose aspak sa i përket familjarëve të saj, pasi bukuroshja e skenës është tejet e rezervuar për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS