fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Prindërve

Etiketim: prindërve

Sjelljet e prindërve që ndikojnë negativisht tek fëmijët

0
Rritja e fëmijëve është një ndër proceset më të rëndësishme që një prind kalon. Të gjithë prindërit përpiqen të bëjnë më të mirën për...

Fëmijët janë ata që u japin forcë prindërve…

0
Fëmijët janë vërtet të pabesueshëm. Me dashurinë e tyre ata arrijnë t’u japin forcë prindërve që po kalojnë momente të vështira. Shpesh mund të...

Gabimet e prindërve që ndikojnë në mbipeshën e fëmijëve

0
Është interesante që gjysma e fëmijëve nuk hanë peshk, por kjo është arsyeja pse shumica konsumojnë pije të gazuara. Ushqimet e yndyrshme dhe të kripura...

Gold AG mesazh prindërve që i maskojnë fëmijët për festën e...

0
Gold AG ka një mesazh për prindërit që i kanë maskuar fëmijët për “Halloween”. Gold AG përmes një postimi në Instagram u ka bërë thirrje...

Kur anëtarët e familjes ndërhyjnë shumë në vendimet e prindërve, është...

0
Për të qenë prindër, ju nuk ndiqni kurse dhe nuk merrni licenca: mësoni dita ditës nga fëmijët tuaj. Sfidat e prindërimit përballen çdo ditë...

3 pikat kyçe për krijimin e një marrëdhënie të shëndetshme midis...

0
Ne e jetuam fëmijërinë tonë me sigurinë absolute se kushdo që ishte më i madh se ne, duhej të respektohej gjithnjë. Respekti për të...

Diellza Kolgeci publikon imazhin më të ëmbël të vajzës, vogëlushja është...

0
Përpara 6 muajsh Diellza Kolgeci u bekua me një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Helena. Sot në 6-mujorin e lindjes së vogëlushes, Diellza...

‘Sa vjeç është ai fëmijë në sediljen e parë?!’ Policia u...

0
Policia Rrugore nuk po i kursen gjobat ndaj prindërve që ulin fëmijët të pasiguruar në makina. 20 personave u është pezulluar patenta dhe 167...