17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prindër

Etiketim: prindër

Sara Hoxha dhe Ledion Liço bëhen prindër për herë të tretë,...

0
Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë prindër për herë të tretë. Pas dy djemve, Londonit dhe Romanit, çifti janë bekuar edhe me një...

Dj Aldo dhe moderatorja Xhesika Trola, prindër për herë të parë

0
Dj Aldo dhe Xhesika Trola janë bërë për herë të parë prindër. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë Xhesika e cila ka...

Deputetja e Kuvendit nga radhët e PDK-së, ka një urim për...

0
Ledri Vula dhe Sara Hoxha, konfirmuan se do bëhen prindër. Çifti morën urime të shumta nga miqt dhe fansat e tyre. Edhe Xheraldina Vula, pra nëna...

Rifillimi i vaksinave/ U ndërprenë për fëmijët gjatë izolimit, ka prindër...

0
A ndikoi pandemia në vaksinimin e fëmijëve tanë? Kësaj pyetje do t’i japim përgjigje në Konsultorin e Fëmijës, numër 8, në Tiranë. “E kam shtyrë...

A jeni gati të bëheni prindër?

0
Cili është profesioni më i vështirë në botë? Pa dyshim ai i prindërimit. Nuk ekziston asnjë shkollë që të na mësojë se si të...

Rama: Për gjashtë muaj kemi paguar “bonusin e bebes” tek 15...

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka njoftuar se për gjashtë muajt e parë të vitit 2020 qeveria që ai drejton i ka paguar të...

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans planifikojnë të bëhen prindër

0
Nicole dhe Thom duket se së shpejti do ta zgjerojnë familjen. Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Thom Evans duket se kanë...

Prindër, a dini gjë për rregullën 3-6-9-12?

0
Fëmijët nuk do të duhej të njihen me aparatet e internetit para moshës trevjeçare Fëmijët gjithnjë e më shumë dhe më rrezikshëm na janë të...

Ledri dhe Sara bëhen prindër për herë të parë

0
Ledri Vula dhe Sara Hoxha po bëhen prindër për herë të parë. Burime të afërta me çiftin bëjnë të ditur se çifti shumë shpejt do të...

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi bëhen prindër për herë të parë

0
Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër për herë të parë.         View this post on Instagram                   Zoti m’ka taku me ni çikë shumë t’bukur sot....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS