Ballina Etiketimet Princin

Etiketim: Princin

Meghan Markle ka lënë në Kanada qenin e preferuar pasi nuk...

0
Raportime të fundit thonë se Meghan Markle, nusja e princit britanik Harry, ka lënë pas në Kanada një prej qenve të saj pasi nuk...

Para se të lindte, Kate kishte përzemër një tjetër emër për...

0
Princi George është mbreti i ardhshëm i Anglisë dhe i ka fituar zemrat e gjithë botës që tani. Ai u bë i famshëm që...

Meghan dhe Harry urojnë Princin Charles për ditëlindje me një foto...

0
Princi Charles feston ditëlindjen e 71-të dhe familja mbretërore nuk mund të zgjidhte një mënyrë më të veçantë për ta uruar, sesa me fotot...

Rita Ora takohet me Princin William në 50 vjetorin e organizatës...

0
Rita Ora ka takuar Princin William në eventin që u mbajt në Londër. Është shënuar 50 vjetori i organizatës bamirëse “Centrepoint” në Londër, ku morën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24