9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Princeshes

Etiketim: Princeshes

“Dasma e shekullit”/ ​Dita kur bota e Princeshë Dianës ndryshoi (Fotot)

0
Princesha Diana, princesha e Uellsit është ende në mendjen dhe në zemrat te njerëzve. Ajo ishte një grua plot jetë dhe gjallëri dhe u...

Portreti ‘jashtëzakonisht i rrallë’ i Princeshës Diana shfaqet në Londër

0
Një portret i rrallë i Dianës, Princeshës së Uellsit, do të shfaqet për herë të parë në publik pasi u shit së fundmi në...

Rrugës një film i ri për Lady Dianën, por njerëzve nuk...

0
“Spencer” do të quhet filmi më i ri që po realizohet për të shfaqur në ekranin e madh jetën e princeshës më popullore në...

Do të zgjasë martesa e Harry-t me Meghan? Çfarë thotë astrologia...

0
Astrologia mbretërore Debbie Frank bëri parashikimin e saj për atë që e pret martesën e princit Harry me Meghan Markle. “ Për Meghan, është i...

Lulet e dasmes se Meghan Markle rrezikuan jeten e Princeshes Charlotte

0
Meghan Markle dhe Princ Harry kurorëzuan martesen e tyre në një ceremoni madhështore në maj të vitit të kaluar. Dukesha e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS