Ballina Etiketimet Princesha

Etiketim: Princesha

Zbulohet se kush ishte dashuria më e madhe e Princeshës Diana,...

0
Kur mendojmë për jetën personale të Princeshës Diana pas divorcit nga Princi Charles, personi i parë që na vjen ndërmend është Dodi Fayed. Fati...

Edhe Princesha Beatrice e theu traditën në dasmën e saj me...

0
Nga të gjitha nuset e fundit mbretërore, nuk ka dyshim që Princesha Beatrice ka qenë më e pazakonta deri më tani. Ajo kishte veshur një...

Pse Lady Diana është princesha më e bukur e të gjitha...

0
Perfeksioni i portretit të saj është shpjeguar nga një kirurg profesionist, i cili ka studiuar raportin e artë dhe ideal të bukurisë dhe harmonisë...

Princesha Beatrice u martua me fustanin e huazuar nga mbretëresha Elizabeth

0
Princesha Beatrice, dasma e së cilës ishte planifikuar të zërë vend në pranverë të këtij viti, por u pezullua për shkak të pandemisë së...

Martohet në fshehtësi të plotë Princesha e Pallatit Mbretëror

0
Princesha Beatrice është martuar me partnerin e saj italian Edoardo Mapelli Mozzi, në një ceremoni të fshehtë në kështjellën mbretërore Windsor në Britani, me gjithsej 20...

Princesha Mary dhe Princi Frederik i Danimarkës ndajnë foto të rralla...

0
Profili zyrtar në Instagram për Familjen Mbretërore Daneze ofroi një paraqitje të rrallë brenda pushimeve të tyre idilike të Shtunën, duke ndarë një numër...

Princesha britanike Beatrice martohet me ndërtuesin italian Edoardo Mapelli Mozzi në...

0
Princesha Beatrice është martuar me ndërtuesin italian Edoardo Mapelli Mozzi në një ceremoni të fshehtë në kështjellën mbretërore Windsor në Britani, në një ceremoni...

Kjo është mënyra se si do të dukej sot Princesha Diana

0
Më 1 korrik do të kishte qenë ditëlindja e 59-të e Princeshës Diana. Edhe pse ajo për fat të keq nuk është më me ne,...

Princesha e Austrisë vdes në moshën 31-vjeçare

0
Princesha Austriake Maria Galitzine, 31 vjeç, vdiq papritmas nga aneurizmi i papritur kardiak, duke lënë pas burrin dhe djalin dyvjeçar. Princesha Maria Galitzine ka vdekur...

Princesha Haya në betejë ligjore me sundimtarin e Dubait

0
Princesha Haya bint al-Huseini, gruaja e sundimtarit të Dubait Sheikh Mohammed bin Rashid al-Maktoum, u shfaq në një gjykatë britanike të martën për seancën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24