9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prilli

Etiketim: Prilli

Deklarimi i të ardhurave 30 prilli afati i fundit. Kush nuk...

0
Mbi 82 mijë individë kanë edhe një javë kohë për të plotësuar deklaratën vjetore të të ardhurave, pasi 30 prilli është afati i fundit...

Mali i Tomorit në Shqipëri, destinacioni i turistëve belgë në këto...

0
Pranvera po troket në Parkun Kombëtar Mali i Tomorit, ku së bashku me lulet e para që filluan të çelin, edhe turistët e huaj...

7 prilli, dita botërore e shëndetit/ OBSH: Miliona vdekje të parakohëshme...

0
Dita Botërore e Shëndetit festohet çdo vit më 7 Prill për të përkujtuar përvjetorin e themelimit të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) në vitin...

Prilli nis me shi dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit për...

0
Vranësirat e shpeshta vazhdojnë të jenë prezente në vendin tonë duke gjeneruar reshje shiu në të gjithë territorin.Sipas Meteoalb, reshjet do të jenë me...

Prilli i reshjeve/ Sinoptikanët parashikojnë mbushjen e hidrocentraleve të veriut

0
Ndërkohë që Marsi ishte i ftohtë dhe pa reshje, muaji Prill do të jetë i ngrohtë dhe me shi. Reshjet mund të mbushin edhe...

”Prilli ishte ‘shok’ ekonomik”, Ahmetaj: Ja data kur do të dalë...

0
Ministri i cili koordinon situatën e pandemisë, Arben Ahmetaj i ftuar në emisionin ”Real Story” të Sokol Ballës në News24 ka thënë se më 21 maj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS